DISCO - Ceļojums laikā

Mēs visi gribam uz brīdi aizceļot laikā, kad gājām uz ballītēm skolā un ciema kultūras namā. Tieši šo sajūtu mēs Jums varam nodrošināt. 

Mūsu krājumos ir vesels Disco tehnikas muzejs, kura tehnika ir milzīgos daudzumos. Savās ballītēs izmantojam daudz spoguļbumbas, skrejošās lampiņas un 90 gadu gaismu mašīnas, kuras mūsu krājumos vairāk kā 80 vienības. Ar šādu vēsturisko gaismas mašīnu daudzveidību iespējas ir neierobežotas un katrā pasākumā varam izveidot unikālu sajūtu. 

Spoguļbumba protams ir galvenais disco elements, kuru krājums mums varētu būt lielākais Latvijā. Sākot no mazām spoguļbumbām, kuras izmantojams kā dekorācijas, standarta 30 un 40 cm bumbas, komplekts ar 50 cm bumbām un milzīga 1m bumba kura neatstāj vienaldzīgu pielnīgi nevienu. 

Latvijas gadījumā Disco, nav tikai tas kas ir pasaules izpratnē. Latvijā Disco ir savs stāsts un vēsture. Mums tās vienmēr saucās Diskotēkas, kuras notika skolās, estrādēs un kultūras namos. Diskotēkas sākotnēji ir saistītas ar jauniešu alkām pec brīvības, pēc mūzikas kura padomju laikos bija pieejama ar ierobežojumiem, vai pat nelegāli.